Firma Schmidt Transport wzbogaciła swoja flotę maszyn o naczepy Krone z serii Box Liners

Obchodząca 70-lecie działalności firma Schmid Transport und Spedition GmbH & Co, z siedzibą w Ragensburg otrzymała dostawę 33 nowych naczep  Krone Box Liner, które będą wykorzystywane na potrzeby krajowej i międzynarodowej logistyki.

Schmid potrzebował niezawodnych naczep podkontenerowych, które sprawdzą się w ciężkiej pracy. Sprzęt musiał być elastyczny, umożliwiać szybki załadunek oraz wyładunek, współpracować z kontenerami morskimi i wymiennymi nadwoziami. Dlatego firma wybrała dwie wersje naczep podkontenerowych Krone Box Liner: Box Liner eLTU70 i Box Liner eLTU4. Oba modele dzięki rozsuwanej konstrukcji są przystosowane do przewozu standardowych kontenerów i zbiorników w rozmiarach od 20 do 40 stóp. Producent zastosował zanurzeniowe lakierowanie katodowe gwarantujące niezawodna ochronę antykorozyjną, Lekka konstrukcja podwozia zapewnia optymalny rozkład obciążenia oraz dużą ładowność. Markus Schmid, właściciel firmy Spedition Schmid, wyjaśnia: „Nasza firma nieprzerwanie od 70 lat świadczy usługi o najwyższym standardzie, dlatego tak ważne są dla nas odpowiednie przyczepy, które nie tylko muszą być kompatybilne z kontenerami o różnych rozmiarach, ale też wytrzymywać obciążenie wynikające z całodobowej eksploatacji 7 dni w tygodniu. Rozsuwane naczepy Box Liners stanowią idealne rozwiązanie dla naszych klientów i są cennym uzupełnieniem naszej floty samochodowej”.

Schmid Transport und Spedition GmbH & Co. KG

Rodzina Schmidt prowadzi swój biznes od 1948 r. Firma działa w krajowym oraz międzynarodowym sektorze transportu komercyjnego. Obecnie, zatrudnia 180 pracowników. Główna siedziba znajduje się w Regensburgu. Firma dysponuje ponad 110 ciągnikami siodłowymi i 260 przyczepami zlokalizowanymi w bazach w Norymberdze, Bamberg i Monachium.